Przyjezdni objęli prowadzenie w 28. minucie, gdy po wyćwiczonym wariancie rzutu rożnego bramkę zdobył Bartłomiej Grala. Sześć minut później zespołową akcję wykończył Marcin Krasnopolski i Dłutów prowadził dwiema bramkami. Przed przerwą obrońcy gości przysnęli na chwilę, co skwapliwie wykorzystał Tomasz Krajewski. Tuż po rozpoczęciu drugiej połowy rezerwowy Mateusz Żabolicki pokazał, że należy mu się miejsce w podstawowym składzie i podwyższył na 3:1. W 70. minucie znów Krajewski trafił do siatki, ale gospodarzom zabrakło czasu i umiejętności, by zremisować. Dzięki tej wygranej Dłutów opuścił przedostatnie miejsce w tabeli.

Polonia Andrzejów – GLKS Dłutów 2:3 (1:2)

Gole: Krajewski 42., 70. – Grala 28., Krasnopolski 34., Żabolicki 47.

Dłutów: Bukowiecki – Stelmach, Grala, Strzelec, Skiba – Ciszewski (Golik), Stolarek, Sulima, Krasnopolski (Woch), Mosiński (Klimczak) – Biskupski.