Mecz Zawiszy II z PTC zostanie rozegrany w sobotę o godz. 17.00. Najważniejszą kwestię – obsady stanowiska szkoleniowca PTC udało się na chwilę (?) rozwiązać. W sobotnim meczu drużynę poprowadzi Tomasz Stolarczyk, opiekun drużyny juniorów.

- Jest to sytuacja tymczasowa, niewykluczone jednak, że pan Stolarczyk zostanie z nami do końca sezonu – przyznaje Dariusz Kopa, kierownik drużyny PTC. – Jesteśmy w kontakcie z czterema szkoleniowcami, którzy mogliby objąć naszą drużynę, z częścią z nich już rozmawialiśmy. Ostateczne decyzje jednak nie zapadły.

W drużynie „fioletowych” nie zagrają kontuzjowany Łukasz Sikorski i Damian Szmytka, który pauzuje za żółte kartki. Zawisza II zajmuje 6. miejsce w tabeli z dorobkiem 38 punktów, PTC z 34 punktami jest 7.

Niezwykle miłą niespodziankę sprawili w ubiegłą niedzielę piłkarze z Dłutowa, wygrywając w Aleksandrowie z rezerwami miejscowego Sokoła. Przed dłutowianami kolejny trudny wyjazd. W sobotę o godz. 17.00 zmierzą się w Głownie z miejscową Stalą.

Stal zajmuje 3. pozycję w tabeli (41 punktów), Dłutów jest 10. (32 punkty). Oba zespoły bardzo dobrze spisują się na wiosnę – Stal zdobyła 16 punktów, zaś Dłutów 18, co jest w dużej mierze zasługą świetnie grających Bartłomieja Grali i Mateusza Żabolickiego. Czy w sobotę wraz z kolegami pokuszą się o sprawienie kolejnej niespodzianki?