PTC zagra w piątek o godz. 20.00 na boisku w Uniejowie z miejscowymi Termami. Spotkanie odbędzie się przy sztucznym oświetleniu. Najbliższy rywal „fioletowych” to 8. drużyna okręgówki. Dotychczas drużyna z Uniejowa zgromadziła 39 punktów, strzeliła sporo, bo 66 goli, ale sporo także ich straciła, bo 44.

Z kolei PTC postara się podtrzymać znakomitą passę trzech wygranych z rzędu, które wywindowały podopiecznych Tomasza Stolarczyka na 5. miejsce w tabeli, ze stratą ledwie dwóch punktów do 3. w tabeli Stali Głowno.

Z pewnością zatrudnienie młodego szkoleniowca było strzałem w dziesiątkę w wykonaniu działaczy PTC. Za obdarzenie zaufaniem Stolarczyk odpłaca się włodarzom pabianickiego klubu najlepiej jak może – zwycięstwami. Czy przywiezie komplet punktów także z uzdrowiska?

Przed szansą na rehabilitację za środową porażkę z LKS-em Rosanów staną gracze GLKS-u Dłutów, którzy w sobotę o godz. 17.00 na własnym boisku zmierzą się z LKS-em Różyca. Najbliżsi rywale dłutowian zostali w środę pogrążeni na własnym boisku przez PTC, przegrywając 2:5. Ekipa z Różycy właściwie nie ma już szans na sportowe utrzymanie się w lidze. Z kolei drużynie Leszka Rosińskiego po dwóch porażkach z rzędu punkty potrzebne są niczym rybie woda. Czy w sobotę GLKS znów złapie głębszy oddech przed ostatnią kolejką, która zostanie rozegrana za tydzień?