LKS Różyca - PTC Pabianice 1:1
Bramka dla PTC: Piotr Szynka

W ten sposób oprócz jakże cennej zdobyczy bramkowej pomogli swoim rywalom zza miedzy. Przed tym meczem Różyca miała tyle samo punktów na koncie co Włókniarz, a dzięki temu, że PTC urwało jej punkty, Włókniarz zanotuje awans. Bramkę dla PTC strzelił 18-letni Piotr Szynka, który na tyle dobrze zaprezentował się w środowym meczu pucharowym, że trener Andrzej Dobroszek
postanowił dać mu szansę występu od początku dzisiejszego spotkania. Podobnie jak w meczu pucharowym w ataku partnerował mu Przemysław Felczak, który tym razem bramki nie zdobył, a na boku obrony zagrał nominalny pomocnik Mateusz Gromadzki.  Po tym remisie "fioletowi" z ośmioma punktami na koncie nadal zajmują 12. miejsce w tabeli.
Już w najbliższą środę, 23 września o godz. 16:30 piłkarze PTC zagrają na własnym stadionie z Sokołem II Aleksandrów Łódzki.

PTC: Wojciech Suchecki - Rafał Raźniewski, Kacper Kosmala, Paweł Drewniak, Mateusz Gromadzki - Łukasz Dziąg, Rafał Komorowski, Rafał Bargiel, Robert Kacprzyk (Michał Bogdan) - Piotr Szynka, Przemysław Felczak (Jarosław Szmytka).

Mateusz Kozłowski