Pogoń Rogów - PTC Pabianice 0:7 (0:5)
Bramki: 1:0 Przemysław Felczak 15. min, 2:0 Łukasz Dziąg 26. min, 3:0 Rafał Bargiel 30. min, 4:0 Łukasz Dziąg 37. min, 5:0 Piotr Szynka 45. min, 6:0 Paweł Drewniak 50. min, 7:0 Michał Bogdan 82. min

Piłkarze PTC nawet na chwilę nie pozostawili złudzeń dzisiejszym rywalom, kto zasługuje na trzy punkty. Festiwal strzelecki po kwadransie gry rozpoczął Felczak. Nie minęło piętnaście minut, a "fioletowi" prowadzili już 3:0 po trafieniach Dzięga z 26. minuty i Bargiela z 30. Na osiem minut przed końcem pierwszej połowy znowu do bramki Pogoni trafił Łukasz Dziąg, a w ostatniej akcji tej części gry pięknym strzałem w okienko popisał się Piotr Szynka.
W drugiej połowie piłkarze PTC nie pastwili się już tak bardzo nad wyraźnie rozbitym rywalem, strzelając mu "tylko" dwie bramki. Chwilę po rozpoczęciu drugiej połowy piłkę do siatki Pogoni skierował obrońca Paweł Drewniak, a w 78. minucie wynik na 7:0 ustalił Michał Bogdan. Nasi
piłkarze mogli pozwolić sobie na tyle luzu, że na ostatnie trzy minuty w ataku pojawił się dzisiaj Marcin Kowalski, który nominalnie jest... bramkarzem.
Kolejny mecz „fioletowi” rozegrają - ze znajdującym się w ścisłej czołówce tabeli MKS II Kutno - za tydzień w sobotę. Początek o godzinie 15.00 na stadionie przy ulicy Sempołowskiej.

Skład PTC: Marcin Świercz - Rafał Raźniewski, Robert Bomba, Paweł Drewniak - Michał Bogdan, Łukasz Dziąg, Rafał Komorowski, Rafał Bargiel, Łukasz Pintera - Piotr Szynka (57. min, Przemysław Miszczak), Przemysław Felczak (87. min, Marcin Kowalski).

Żółte kartki dla PTC: Przemysław Miszczak, Przemysław Felczak.