W piątek z prowadzenia zespołu PTC zrezygnował trener Paweł Siek. W meczu z konstantynowianami „fioletowych” poprowadził kierownik drużyny, Dariusz Kopa.

Pabianiczanie rozpoczęli jak z nut. W 2. minucie do siatki gości trafił Kamil Bartos, a w 21. minucie na 2:0 podwyższył Damian Szmytka. W 77. minucie goście zdobyli kontaktową bramkę. W 85. minucie na 3:1 podwyższył Michał Piasecki i wydawało się, że trzy punkty pozostaną przy Sempołowskiej. Niestety, juniorskie błędy w obronie spowodowały, że goście zdobyli dwa gole. Radomir Znojek wyciągał piłkę z siatki w 92. i w 93. minucie.

Otwartym pozostaje pytanie, kto będzie trenerem PTC do końca sezonu. Sytuacja ma się wyjaśnić w nadchodzącym tygodniu.

PTC Pabianice – Włókniarz Konstantynów 3:3 (2:0)

Gole dla PTC: Bartos 2., Szmytka 21., Piasecki 85.

PTC: R. Znojek – Madejski, Sikorski (80. Piasecki), Kaźmierczak, B. Znojek – Boratyński, Bartyzel, Kling (77. Stuchała), Cukierski – Bartos, Szmytka (65. Hetmanek).