Już jest pewne, że wiosną w PTC zagrają dwaj 19-latkowie z Orła Piątkowisko: Kamil Pustelnik i Dominik Drąg. Ten drugi strzelił dla „fioletowych” pierwszą bramkę, ładnie uderzając w długi róg. Była ledwie piąta minuta spotkania. Kim są dwaj pozostali testowani?

- Cierpliwości – śmieje się Dariusz Kopa, wiceprezes PTC. – Mam nadzieję, że niebawem będę mógł ujawnić ich personalia.

Potem Victoria zdobyła dwie bramki. Przy jednej z nich wiatr sprawił psikusa Marcinowi Kowalskiemu, bowiem niesiona silnym podmuchem futbolówka zmieniła tor lotu. Na 2:2 wyrównał tuż przed przerwą skuteczny Jacek Hiler (to już jego piąty gol w sparingach) wykorzystując zamieszanie pod bramką.

W drugiej połowie lider A Klasy strzelił trzy bramki w ciągu kwadransa. „Fioletowi” nie odpowiedzieli ani jednym golem. W ekipie z Pabianic zabrakło kontuzjowanych Pawła Drewniaka i Patryka Wujaka. Grało za to trzech zdolnych juniorów: Jakub Tyran, Oliwier Dzikowski i Sebastian Żychowski.

PTC: Kowalski – testowany, testowany, Bączał, Stuchała – Drąg, Sikorski, Kwiatkowski, Jankiewicz, Stachowski – Hiler. Na zmiany: Tyran, Rudyk, Dzikowski, Żychowski, Pustelnik.