W pierwszych ośmiu kolejkach ani razu nie trafił do siatki, chociaż grał prawie całe mecze, ale gdy w końcu się przełamał, worek z bramkami się rozwiązał.

Po trafieniach z Pilicą Białobrzegi i Bronią Radom, w minionym tygodniu trafił w meczach z Mazurem Karczew i Wartą Sieradz. W środowym meczu z Mazurem Rozwandowicz doprowadził do wyrównania w 20. min, a trzy punkty jego drużynie zapewniła bramka Krzysztofa Kowalskiego na 2:1 z 90. minuty.

W sobotnim spotkaniu z liderem tabeli – Wartą Sieradz pabianiczanin otworzył wynik spotkania w 8. min, a w 43. obsłużył kapitalnym podaniem Huberta Robaszka, któremu pozostało dopełnić formalności. Więcej bramek nie padło. W meczu tym na murawie przebywało oprócz Rozwandowicza trzech pabianiczan, wszyscy w barwach Warty. Wychowanek GLKS-u Dłutów – Kamil Adamek do 72. min bronił bramki Warty, a wychowankowie PTC: MichałBogdan i MichałStasiak rozegrali pełne mecze. Ponadto cały mecz rozegrał były zawodnik Włókniarza Pabianice – Michał Pietras, a sędzią liniowym w meczu był 20-letni arbiter z Pabianic, Arkadiusz Daroch.

Po 13 meczach Omega z 20 punktami na koncie jest 8., w tabeli prowadzi Warta Sieradz z 27 punktami.