W próbie generalnej przed startem ekstraklasy ŁKS pokonał Koronę Kielce 3:0. W 74. minucie wynik efektownym strzałem głową ustalił wychowanek Włókniarza, 24-letni Maksymilian Rozwandowicz. Pabianiczanin zszedł z boiska cztery minuty po zdobyciu gola.

Jeszcze lepszą skutecznością popisał się starszy brat Maksymiliana, Jakub, który zamienił Sokół Aleksandrów Łódzki na RKS Radomsko. Radomszczanie wygrali z Włókniarzem Zelów 4:0, a Rozwandowicz strzelił dwa gole. W pierwszym składzie beniaminka wybiegli także Łukasz Bocian (wychowanek Włókniarza) i Krystian Kolasa (były gracz PTC).

W sparingach swoich klubów pokazali się także inni byli gracze Włókniarza: Artur Golański (GKS Bełchatów) zagrał 45 minut z GKS Jastrzębie (1:0), Przemysław Kita (Widzew) spędził na boisku drugą połowę sparingu z MFK Frydek Mistek (4:0), zaś Adrian Olszewski (Motor Lublin) wystąpił w pierwszej połowie potyczki z Pogonią Siedlce (0:1).