W kat. młodzieżowej w meczu o 3. miejsce Hiszpania po ciężkim boju pokonała 6:5 Chorwację. W finale mieliśmy prawdziwy pogrom: Dania rozbiła Irlandię 16:3! Wśród dorosłych Francja 3:0 ograła Portugalię w walce o brąz, a w finale Szwedzi ograli 5:3 Greków.

Po ostatnim meczu nastąpiło uroczyste zakończenie turnieju i wręczenie nagród. Najlepsze drużyny otrzymały puchary, medale, szaliki i koszulki reprezentacji Polski, sprzęt sportowy (piłki), zestawy kosmetyków oraz drobne gadżety i upominki.

Najlepsi strzelcy turnieju dostali oryginalne piłki Euro 2012 z podpisami wszystkich zawodników kadry reprezentacji Polski, które zdobył podczas zgrupowania kadry w Austrii poseł Andrzej Biernat i ufundował na turniej.

Ostatnim meczom towarzyszył piknik sportowo- rekreacyjny organizowany przez Miejski Ośrodek Kultury oraz animatorów sportu. Można więc było wziąć udział w grach i zabawach sportowych, warsztatach tanecznych oraz pośpiewać piosenki wakacyjne.

 

 

Wyniki meczów fazy finałowej:

Kategoria młodzieżowa:

Mecz o 3 miejsce: Hiszpania (Młodzi SM) – Chorwacja (Tutti Frutti) 6:5

Mecz finałowy: Irlandia (Potargane Bobry) – Dania (Włókniarz) 3:16

 

Kategoria open:

Mecz o 3 miejsce: Francja (Beman) Portugalia (FC Źli Team) 3:0 (walkower). Mecz finałowy: Szwecja (AC Daj na Tacę) Grecja (FC Bugaj) 5:3

Wyróżnienia indywidualne:

Najlepszy strzelec w kat. open: Jacek Hiler (Szwecja) – 12 goli.

Najlepszy strzelec w kat. młodzieżowej: Dawid Bednarkiewicz (Dania) – 10 goli.

Najlepszy bramkarz w kat. open: Łukasz Łukomski (Grecja).

Najlepszy bramkarz w kat. młodzieżowej: Michał Gertner (Dania).