Słabo w dzisiejszych meczach Klasy A wypadły zespoły z naszego powiatu. Iskra Dobroń i Orzeł Piątkowisko przegrały swoje mecze, w meczu Jutrzenki z KS Wolą nastąpił podział punktów, a mecz GKS-u Ksawerów w ogóle się nie odbył.

W meczu Jutrzenki Bychlew z KS Wolą Zaradzyńską padł remis 2:2. Pierwsi na prowadzenie wyszli gospodarze, a bramkę strzelił Adam Barabasz. Jeszcze przed przerwą Sebastian Krawczyk przelobował bramkarza Jutrzenki i pierwsza połowa zakończyła się remisem 1:1. W drugiej połowie gra wyraźnie się zaostrzyła, co skończyło się czerwoną kartką dla strzelca pierwszej bramki dla gości. Za sprawą Macieja Fajfrowskiego ponownie na prowadzenie wyszła Jutrzenka, jednak na kilka minut przed końcem spotkania bramkę wyrównującą wartą jeden punkt zdobył Sebastian Strożek. Tym samym Jutrzenka stała się najbardziej kompromisową - obok zespołu Orła II Parzęczew - drużyną ligi (5 remisów w 10 meczach). Po dziesięciu kolejkach Jutrzenka ma na koncie 8 punktów, beniaminek z Woli Zaradzyńskiej zaś o trzy mniej.

Iskra Dobroń odniosła drugą w tym sezonie porażkę u siebie, przegrywając minimalnie 1:2 z wyżej notowanym Orlikiem Sobień. Honorową bramkę dla gospodarzy strzelił Przemysław Sujka. Iskra z 3 remisami i 1 zwycięstwem ma 6 punktów na koncie i zajmuje 12. miejsce w tabeli.
Niespodziewanie wysokiej wyjazdowej porażki z niżej notowanym rywalem doznał Orzeł Piątkowisko. Podopieczni Zbigniewa Bonczała przegrali w Rzgowie z rezerwami tamtejszego Zawiszy aż 1:4, a honorową bramkę dla zespołu z Piątkowska zdobył Bartłomiej Janasiak.
Była to druga w tym sezonie porażka piłkarzy Orła, którzy po 10 meczach mają na koncie 18 punktów.

Jutrzenka Bychlew – KS Wola Zaradzyńska 2:2
Bramki dla Jutrzenki: Adam Barabasz, Maciej Fajfrowski; Bramki dla Woli: Sebastian Krawczyk, Sebastian Strożek

Iskra Dobroń – Orlik Sobień 1:2
Bramka dla Iskry: Przemysław Sujka

Zawisza II Rzgów – Orzeł Piątkowisko 4:1
Bramka dla Orła: Bartłomiej Janasiak

GKS Ksawerów – Victoria Rąbień
Odwołany z powodu złego stanu boiska w Woli Zaradzyńskiej po ostatnich opadach atmosferycznych (tam swoje mecze w roli gospodarza rozgrywa GKS Ksawerów).

Jutrzejszy mecz A-klasy:

Orzeł II Parzęczew – GLKS Dłutów (niedziela, godz. 15:00 na boisku w Parzęczewie).