Wychowanek „fioletowych” mimo nie najlepszego roku w barwach Sokoła Aleksandrów nie zapomniał, jak się zdobywa gole i już w 6. minucie wykorzystał błąd obrońców gospodarzy. Kwadrans później aleksandrowianie wyrównali po strzale z 16 metrów Marcina Czechulskiego. Przed przerwą Czechulski trafił do siatki po raz drugi, lecz sędzia odgwizdał pozycję spaloną.

Po zmianie stron PTC znów wyszło na prowadzenie, tym razem po strzale Rafała Cukierskiego, który wykorzystał zbyt krótkie wybicie piłki przez Marcina Hejduka. W 73. minucie Adam Wilczyński wyciągał piłkę z siatki po strzale głową Rafała Kuchciaka. Wcześniej Sokół nie wykorzystał rzutu karnego. W 80. minucie czerwoną kartkę otrzymał Krystian Kolasa, który zszedł z boiska na trzy minuty. W tym czasie Sokół zdobył dwie bramki – najpierw Sebastian Schmeichel, a potem Sebastian Borowski znaleźli drogę do siatki PTC. W 86. minucie na otarcie łez trafił junior, Kamil Jabłoński.

W pabianickiej ekipie zabrakło m.in. Michała Madejskiego i Marcina Kaczmarkiewicza, którzy próbują swoich sił w ekipie lidera IV ligi, Zawiszy Rzgów.

Sokół II Aleksandrów Łódzki – PTC 4:3 (1:1)

Gole: Czechulski 21., Kuchciak 73., Schmeichel 82., Borowski 83. – Szynka 6., Cukierski 48., Jabłoński 86.

PTC: Wilczyński - Kopka, Ziółkowski, Kaźmierczak, Stuchała - Sikorski, Kling, Pietras, Cukierski - Kolasa, Szynka. Na zmiany: Hetmanek, Cholewiński, Jabłoński, Otomański.