Rezerwy Włókniarza ograły na stadionie PTC Tęczę Janków 6:1, choć przegrywały 0:1. Przed przerwą wynik wyrównał Kamil Kozanecki (34. minuta), a po zmianie stron worek z bramkami rozwiązał Paweł Jach (47.). Kolejne trafienia zanotowali: Dawid Rokuszewski (60.), Kozanecki (68.), Adrian Stachowski (69.) i Kozanecki (83.). Włókniarz kończył w dziesiątkę po czerwonej kartce Rokuszewskiego.

Włókniarz II: Kocik – Stachowski (70. Stokłos), Oberle, Mendak (59. Froncala), Kowalski (70. Ochal) – Rokuszewski, Kosatka, Nazarczyk (46. Wójcik), Łopatecki (59. Gorący) – Kozanecki, Jach.

GLKS Dłutów ograł LKS Czarnocin 5:2 (3:2). Aż cztery gole dla ekipy Leszka Rosińskiego strzelił Mateusz Pietras – po dwa w każdej połowie. Na 3:2 bramkę zdobył Dominik Mosiński.

Dłutów: Bukowiecki – Skiba, Woch, Grala, Witczak (71. Ciniewski) – Małecki (86. Cieślak), Barabasz (46. Stolarek), Kleber (46. Łańcuchowski), Wdowiak – Mosiński, Pietras.

Jutrzenka Bychlew ograła w Babach Pioniera 4:1 (2:1). Hat-tricka skompletował doświadczony Igor Sobalczyk (5., 57., 87. minuta), jednego gola dołożył Bartosz Pabisiak.

Jutrzenka: Skrzypiec – Suski, Bondarenko, Wójcik, Nikiel – Zieliński, Stanisławski, Zasada, Włodarczewski, Pabisiak (68. Bednarkiewicz) – Sobalczyk.

W grupie III wielkie lanie od Sazana Pęczniew dostało PTC, niewiele lepiej spisali się piłkarze Orła Piątkowisko, którzy w derbach powiatu przegrali w Konstantynowie z Włókniarzem 0:3 (0:2). Drużyna z Piątkowiska przeszła latem gruntowną przebudowę (przyszło dziewięciu piłkarzy) i skład dopiero się krystalizuje.

Orzeł: Popławski – Wiśniewski, Kumur, P. Gertner (85. Stępiński), Rykała – Karpiński (60. Urbaniak), Szczęsny (60. Kociołek), Maciaszek (85. Furmański), Sikorski (70. Krykwiński) – Bielawski, Czekalski.