Po trafieniu w poprzedniej kolejce, w tej Michał Stasiak (wychowanek PTC) strzelił dwie bramki przeciwko MKS-owi Kutno, dzięki czemu jego Warta Sieradz wygrała 4:2 i utrzymała pozycję lidera. Stasiak trafił na 1:0 w 20. minucie z rzutu karnego oraz na 3:2 w 85. minucie. Oprócz niego cały mecz w barwach Warty rozegrał na bramce Kamil Adamek (wychowanek GLKS-u Dłutów).

Swoją strzelecką passę kontynuuje także Jakub Rozwandowicz, którego bramka w doliczonym czasie gry tym razem zapewniła trzy punkty Omedze w meczu ze Startem Otwock. Do 90. minuty Omega przegrywała 0:1, ale trafienia Serwacińskiego i Rozwandowicza w doliczonym czasie gry zapewniły jej wygraną, dzięki czemu kleszczowska drużyna plasuje się już na 5. pozycji.

Dla wychowanka Włókniarza była to 7 bramka w 7 meczu z rzędu, dzięki czemu zbliżył się do prowadzącego w klasyfikacji strzelców Mariusza Marczaka z Broni Radom na 3 bramki.