Przed sezonem ekipę Jarosława Maćczaka wzmocnili: Jarosław Osipczuk (LKS Rosanów), Karol Korski (Sokół Aleksandrów Łódzki), Michał Lewandowski (Jutrzenka Warta), Adam Lewczuk (UKS SMS Łódź) oraz król strzelców poprzedniego sezonu „okręgówki” Przemysław Kołakowski (GLKS Sarnów/Dalików).

W pierwszej kolejce GKS ograł w Łodzi ŁKS III 3:2 (1:1). Dwa gole dla gminnej ekipy strzelił stoper Szymon Ziółkowski (20., 75. minuta), a jego trafienia bramką przedzielił Filip Adamczyk w 54. minucie.

GKS: Wawrzyński – Korski (90+1. Kubala), Ziółkowski, Lewandowski, Szynka (65. Żurawski) – Stanowski, Kasztelan, Jędrzejczyk, Adamczyk (79. Lewczuk), Dudziński (51. Cukierski) – Kołakowski.

W piątkowe popołudnie przed własną publicznością GKS pokonał UKS SMS Łódź 6:0 (2:0). Hat-trickiem popisał się Rafał Cukierski. Popularny „Cukier” strzelał w 40., 72. i 75. minucie. Pozostałe gole dla gminnych zdobyli: Ziółkowski (32.), Lewczuk (51.) i Szymon Żurawski (74.).

GKS: Wawrzyński – Korski (81. Kubala), Lewandowski, Ziółkowski, Jędrzejczyk (84. Kaźmierczak) – Stanowski, Kasztelan (77. Olejnik), Lewczuk (65. Żurawski), Cukierski (79. Adamczyk), Dudziński (53. Szynka) – Kołakowski.