Źle się dzieje w Iskrze Dobroń – z drużyny odeszło ośmiu zawodników, znakomitą większość składu stanowili testowani, a trener nie był w stanie… podać ich nazwisk. Z takim rywalem PTC poradziło sobie dość łatwo.

W pierwszej połowie gole strzelili Daniel Dudziński i Patryk Wujak. Po przerwie dwukrotnie do siatki trafił Rafał Cukierski (raz z karnego), kolejne dwie bramki dołożył Dudziński, a jedną Jacek Hiler.

Cieszy skuteczność i gra ofensywna. Martwi – gapiostwo w obronie. Strzelcowi dwóch goli dla Iskry – Arturowi Wojtasikowi – piłkę wykładali zawodnicy PTC.

Wiosną w barwach „fioletowych” raczej nie zobaczymy na boisku trenera Michała Buchowicza. Szkoleniowiec doznał kontuzji podczas treningu i kuśtykał przy linii bocznej w usztywniaczu na nogę.

Nowi w PTC to pomocnik Bartosz Łopatecki (17 lat, ŁKS II Łódź) oraz napastnik Patryk Wujak (24 lata, Orzeł Piątkowisko).

Gole: Wojtasik 2 – Dudziński 3, Cukierski 2, Wujak, Hiler.

PTC: Radziszewski – Stachowski, testowany, Sikorski, Dudziński – Boratyński, Kaźmierczak, Szynka, Hiler, Cukierski – Wujak. Na zmiany: Mikołajczyk, Bednarski, Prochuń, Lubowski, Stuchała, Płócienniczak, Gręda.