Dobronianie już w 4. minucie objęli prowadzenie, gdy prostopadłe podanie Patryka Olszewskiego zamienił na gola Damian Kozłewski, przy okazji efektownie mijając bramkarza gospodarzy. W pierwszej połowie goli mogło być więcej, ale dwóch dobrych okazji nie wykorzystał Łukasz Biskupski.

Po zmianie stron KAS ruszył do przodu, a Iskra wypracowała kolejną okazję. Strzał Biskupskiego obronił bramkarz, a z dobitką nie zdążył Dariusz Dolewka. Co się odwlecze, to nie uciecze. W 68. Minucie po kornerze Olszewskiego, głową piłkę zgrał Mateusz Klimek, a Kozłewski (także głową) strzelił swoją piątą bramkę w sezonie.

Jedenaście minut później rezerwowy Daniel Morawski popisał się takim podaniem, że Biskupskiemu nie pozostało nic innego jak ustalić wynik meczu na 0:3. Pod koniec spotkania zrobiło się nerwowo i Iskra nie skończyła tego spotkania w komplecie. Czerwoną kartkę obejrzał Mateusz Sowiński.

Iskra: Kmieciak – Pilarz, Sowiński, Polit, Dawid Kacprzyk (78. Pawlak) – Biskupski, Klimek, M. Kacprzyk, Dolewka (68. Morawski), Olszewski – Kozłewski (75. Dobroszek).