We wtorkowy wieczór w Uniejowie rozpoczęła się ostatnia kolejka V ligi w 2020 roku. Ksawerowianie prowadzili do przerwy 1:0 po trafieniu Daniela Dudzińskiego w 19. minucie.

Na kwadrans przed końcem Przemysław Nowak pokonał Krystiana Wawrzyńskiego i było 1:1. Końcówka należała jednak do gości. Jokerem w talii Maćczaka okazał się Rafał Rikszajd, który w 80. minucie strzelił na 1:2. Napastnik zameldował się na murawie kwadrans wcześniej.

Zwycięstwo GKS-u przypieczętował Dudziński, zdobywając gola w 87. minucie.

W 17 jesiennych spotkaniach GKS zdobył 33 punkty, strzelając 40 goli, tracąc 22. Gminna ekipa wygrała 10 spotkań, trzy zremisowała i poniosła cztery porażki.

GKS: Wawrzyński – Kubala, Ziółkowski, Olejnik, Górecki – Stanowski (71. Majcher), Kasztelan (89. Stańczyk), Grzejdziak (79. Telesiewicz), Szynka (65. Rikszajd), Jędrzejczyk (85. Żurawski) – Dudziński.