Na nowym boisku przy Zespole Szkół nr 2 rozegrano mecz piłkarski uczniowie i nauczyciele kontra samorządowcy i urzędnicy. W pierwszej połowie urzędnicy byli bezradni wobec szybkości i zręczności młodych piłkarzy. Po pierwszej połowie było 1:8.
W drugiej połowie skoro urzędnicy nie mogli pokonać młodzieży szybkością, zaczęli pracować nad strategią. Mecz zakończył się wynikiem 13:7.
Dla uczniów bramki strzelili: Dawid Cander, Damian Chmielewski, Rafał Madej, Michał Kukulski, Sebastian Wiśniewski, Adam Madej, Marcin Kłosiński, Miłosz Stężycki.
Bramki dla urzędników zdobyli: radny powiatowy Przemysław Fisiak (głową) - 1, wicedyrektor ZS nr 1 Paweł Szałecki - 3, wiceburmistrz Poddębic Piotr Majer - 1, poseł Andrzej Biernat - 2. Mecz oglądało około 200 osób - głównie uczniowie i politycy.
Wśród gości był minister sportu Mirosław Drzewiecki i marszałek województwa Włodzimierz Fisiak.
Składy drużyn - ZS nr 2: Krzysztof Lewandowski, Dariusz Rębecki, Miłosz Stężycki, Michał Kukulski, Sebastian Wiśniewski, Damian Chmielewski, Rafał Madej, Daniel Zajączkowski, Dawid Cander, Konrad Lange, Sebstian Kryściński, Damian Hauk, Marcin Dychto.
Urzędnicy: Andrzej Biernat, Krzysztof Habura, Paweł Piechota, Jacek Wróblewski, Adam Krasiński, Adam Kurzawski, Łukasz Stencel, Mariusz Barasiński, Mariusz Koziński, Piotr Majer, Włodzimierz Stawicki.