O godz. 17.00 na boisko w Dłutowie wybiegną piłkarze GLKS Dłutów i PTC. Oznacza to, że jedna z drużyn z naszego powiatu awansuje do III rundy. Dłutowianie w pierwszej rundzie okazali się lepsi od Victorii Łódź, zaś „fioletowi” w derbowej potyczce zaaplikowali aż sześć bramek Orłowi Piątkowisko.

O godz. 17.30 na stadionie przy ul. „Grota” Roweckiego Włókniarz zagra z ŁKS II Łódź. Podopieczni Artura Dziuby w pierwszej rundzie wyeliminowali po karnych Husarię Rzgów. Łodzianie w ubiegłym roku awansowali do IV ligi, wygrywając dość gładko ligę okręgową. Ciekawe, ilu zawodników z ekstraklasowej drużyny zagra w ekipie z Łodzi. W sobotę w lidze w barwach ŁKS wystąpili obrońca Maciej Dampc i napastnik Rafał Kujawa. Ten drugi ustrzelił hat-tricka. Zatem włókniarska obrona musi się mieć na baczności.

O godz. 18.00 w Konstantynowie miejscowy Włókniarz zmierzy się z GKS Ksawerów. W tym sezonie w meczach o stawkę GKS tylko wygrywa, więc podopiecznym Jarosława Maćczaka nie wypada odpaść z niżej notowanym rywalem.