Jesienią w Zygrach padł remis 2:2, po bardzo dziwnym meczu. Pisia zebrała tylko 10 zawodniczek, prowadziła już 2:0, a dwóch karnych dla PTC nie wykorzystała Katarzyna Zellmer.

Nasze dziewczyny od początku miały optyczną przewagę, którą udokumentowały akcją Oli Kwiatkowskiej. Najskuteczniejsza zawodniczka PTC trafiła jednak w bramkarkę Pisi. Potem, mimo gry na połowie rywalek, szwankowała gra do przodu (brak dokładności!), a próby strzałów z dystansu Martyny Łagowskiej i Martyny Banaszczyk kończyły się pewnymi interwencjami bramkarki gości. W 27. minucie w polu karnym znalazła się Andżelika Błoch, lecz zamiast strzelać zaczęła „przekładać” rywalki. Dwie udało się ograć, trzecia zablokowała strzał. Sześć minut później po rzucie rożnym w polu karnym znalazła się Joanna Błaszczyk, lecz i ona nie zdołała oddać strzału. Pod koniec pierwszej połowy trochę pracy miała Magdalena Kociołek, która dwukrotnie musiała interweniować.

Po zmianie stron mecz się wyrównał, a ataki „Perełek” nadal przypominały bicie głową w mur. W 48. minucie wzdłuż końcowej linii popędziła Kwiatkowska, lecz jej podanie do czekających przed bramką Banaszczyk i Anny Owczarz w ostatniej chwili wybiła zawodniczka Pisi. Trener Jan Rykała mieszał w ustawieniu, szukał nowych koncepcji, ale efektu nie było. Mało tego, w 61. minucie błąd popełniła Błaszczyk, a zawodniczka gości trafiła piłką w spojenie słupka z poprzeczką. Pięć minut później kapitan PTC próbowała odpokutować winy, lecz jej strzał z 20 metrów padł łupem bramkarki gości.

W końcówce mecz się ożywił. Najpierw po rzucie rożnym Kociołek musiała łapać bezpańską piłkę, bezkarnie odbijającą się po jej przedpolu. W 78. minucie PTC miało piłkę meczową. Owczarz uruchomiła prostopadłym podaniem Kwiatkowską, której strzał z prawej strony odbiła bramkarka Pisi. Z dobitką nie zdążyła jednak Banaszczyk, której zabrakło pół metra. Minutę później rajd przez pół boiska przeprowadziła Banaszczyk, lecz jej podanie do Błaszczyk było zbyt mocne i mecz zakończył się bezbramkowym remisem.

PTC (kobiety) – Pisia Zygry 0:0

PTC: M. Kociołek – Sadowska, Błaszczyk, Próbka (54. Mądrakowska) – Błoch, E. Kociołek, Łagowska, Kania (41. Karpińska), Banaszczyk, Owczarz – Kwiatkowska.