Wystąpią w niej cztery zespoły z powiatu pabianickiego: Włókniarz, Iskra Dobroń, GKS Ksawerów i KAS Konstantynów. Największą kontrowersję wzbudził „powrót” do okręgu łódzkiego Orła Parzęczew, który ubiegły sezon spędził (i się utrzymał) w piotrkowskiej „okręgówce”.

W okręgu piotrkowskim zagrają za to od lat grające w łódzkiej klasie okręgowej LKS Różyca, KKS Koluszki i Andrespolia Wiśniowa Góra. Nadal w skierniewickiej lidze okręgowej będą grały Start Brzeziny, KS II Kutno i GLKS Bedlno, z którymi także pabianiczanie wielokrotnie mierzyli się w lidze. Konia z rzędem temu, kto odgadnie, jakim kluczem kierowały się osoby ustalające skład okręgów.

Łódzka „okręgówka” wystartuje 20 sierpnia. W pierwszej kolejce Włókniarz podejmie u siebie Orła Parzęczew, Iskra Dobroń zagra w Głownie ze Stalą (spadkowicz z IV ligi), zaś GKS Ksawerów czeka wyprawa do Uniejowa na mecz z Termami.

27 sierpnia w Dobroniu Iskra zagra z Włókniarzem, zaś cztery dni później „zieloni” na własnym stadionie zmierzą się z GKS Ksawerów.

W 7. kolejce (24 września) w Dobroniu Iskra podejmie GKS Ksawerów.

Runda jesienna zakończy się dopiero 19 listopada – wówczas Włókniarz zagra w Nowosolnej z AMII, Iskra u siebie z Termami, zaś Ksawerów podejmie beniaminka, Sazana Pęczniew.

W nowym sezonie łódzkiej okręgówki zagrają: Włókniarz, Iskra Dobroń, GKS Ksawerów, KAS Konstantynów, Orzeł Parzęczew, Ner Poddębice, AMII Nowosolna, Victoria Rąbień, ŁKS III Łódź, Sokół II Aleksandrów, Włókniarz Zgierz, Stal Głowno, Zawisza Rzgów, Termy Uniejów, UKS SMS Łódź i Sazan Pęczniew.