KS Wola Zaradzyńska - Orzeł II Parzęczew 1:1
Bramka dla Woli: Sebastian Lisiecki 10. min

Nasz beniaminek w tej klasie rozgrywkowej zanotował swój pierwszy remis, remisując na własnym stadionie 1:1 z Orłem II Parzęczew. Bramkę dla zespołu z Woli Zaradzyńskiej już w dziesiątej minucie meczu strzelił Sebastian Lisiecki, niestety na kilka minut przed przerwą goście zdołali doprowadzić
do wyrównania. W drugiej części meczu bramki już nie padły i mecz zakończył się remisem. Dzięki zdobyciu jednego punktu piłkarze KS Wola przesunęli się na dwunaste miejsce w tabeli, wyprzedzając Iskrę Dobroń. W ósmej kolejce piłkarze Woli zagrają na własnym stadionie z GKS-em Ksawerów, ale wystąpią w tym meczu w roli gości, a to za sprawą tego, że dzielą oni do spółki z GKS-em nowoczesny obiekt w Woli Zaradzyńskiej. Początek zmagań w sobotę 3 października o godzinie 18.00 na stadionie przy ulicy Hubala.