Pabianiczanie objęli prowadzenie w 10. minucie, gdy Rafał Cukierski skutecznie egzekwował rzut karny podyktowany po faulu na nim samym. W 35. minucie po świetnym strzale Kamila Bartosa jeszcze lepszą interwencją popisał się golkiper Term, Konrad Winiarski. Pięć minut później po szybkiej kontrze Łukasz Pacholczyk przepięknym strzałem w okienko doprowadził do wyrównania.

Tuż po przerwie po potężnej „bombie” pomocnika Term, PTC uratowała poprzeczka. Nic jednak nie uratowało „fioletowych” przed głupotą arbitra. W 77. minucie po błędzie Radomira Znojka i Łukasza Sikorskiego piłkę przejął napastnik Term, jednak Znojek zdołał wygarnąć piłkę spod jego nóg. Sędzia nie wiedzieć czemu podyktował rzut karny i wyrzucił bramkarza z boiska. W bramce stanął obrońca Bartosz Znojek, jednak nie obronił „jedenastki” egzekwowanej przez Łukasza Wojciechowskiego. W 83. minucie po szybkiej kontrze strzałem pod poprzeczkę wynik ustalił Adrian Adamczyk.

Termy Uniejów – PTC Pabianice 3:1 (1:1)

Gole: Pacholczyk 40., Wojciechowski 77.,k., Adamczyk 83. – Cukierski 10.

PTC: R. Znojek – B. Znojek, Kaźmierczak (70. Sikorski), Stuchała, Madejski – Hetmanek, Bartyzel, Kling (62. Szmytka), Bartos, Boratyński – Cukierski.