Zaczynał w łódzkim Starcie, potem grał w Orle Łódź. W 1991 roku jako 22-latek zadebiutował w trzecioligowym Włókniarzu. Zaliczył debiut – marzenie. Wszedł w 85. minucie meczu ze Stalą Kutno, przy wyniku 3:0. Zmienił także nieżyjącego już Dariusza Perydzyńskiego. 120 sekund później wślizgiem wpakował piłkę do siatki, odbitą od poprzeczki po strzale Witolda Matusiaka. Pabianiczanie wygrali 4:0.

W Pabianicach grał przez dwa lata. Z Włókniarzem wywalczył ostatni awans do II ligi w sezonie 1992/93. Jeszcze latem 1993 roku wystąpił w barwach „zielonych” w przedsezonowym meczu Pucharu Polski ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki (porażka 1:2). Tydzień przed inauguracją II ligi strzelił ostatniego gola dla Włókniarza – w finale turnieju w Bełchatowie, gdy podopieczni Zbigniewa Lepczyka ulegli 1:2 GKS-owi.

W II lidze już nie zagrał. Przed meczem z Błękitnymi Kielce zdecydował się odejść do łódzkiego Włókniarza. Potem grał w Starcie Brzeziny.

Jako trener pracował w Łodziance. Zmarł po ciężkiej chorobie w środę, 25 listopada. W ostatnią drogę wyruszy 4 grudnia o godz. 13.30 na cmentarzu ewangelickim przy ulicy Ogrodowej w Łodzi.