W minioną środę w meczu 27. kolejki ligi okręgowej w Dalikowie Iskra odniosła rekordowe zwycięstwo 17:1. Okazałym łupem bramkowym podzielili się: Patryk Olszewski, który strzelił aż siedem bramek (już do przerwy skompletował klasycznego hat-tricka). W drugiej połowie klasycznego hat-tricka ustrzelił też Damian Kozłewski (trzy gole w kwadrans, między 68., a 83. minutą).

Pozostałe bramki strzelili: Dominik Kacprzyk 2, Kacper Pawlak, Adrian Figura, Nikodem Nowakowski, zaś wynik ustalił stoper Michał Polit.

Wydarzeniem spotkania był niewątpliwie gol 54-letniego Pawła Załogi. Weteran zameldował się na boisku w przerwie, a piłkę do siatki Dalikowa posłał w 53. minucie. Jego gol podwyższył prowadzenie Iskry na 8:1. Kto wie, czy nie jest najstarszym piłkarzem w historii, który strzelił bramkę w łódzkiej klasie okręgowej.

Załoga (urodzony w lutym 1968 roku) grał m.in. we Włókniarzu, PTC, Pogoni Kolumna, czy GLKS Dłutów. Z Iskrą w ubiegłym roku świętował awans do ligi okręgowej.

Iskra: Kmieciak – Pawlak (51. Nowakowski), Klimek (64. Kozłewski), M. Kacprzyk, Dawid Kacprzyk – Figura (46. Załoga), Żabolicki (46. Polit), Dominik Kacprzyk, Olszewski, Dolewka – Krzemiński (68. Biskupski).