W bramce w I połowie zadebiutował Grzegorz Brański, pozyskany z Włókniarza Kostantynów, ale nic szczególnego nie pokazał. Gra obronna naszego zespołu pozostawiała wiele do życzenia. W przerwie trener Włodzimierz Stawicki porozmawiał z zawodnikami, a do bramki wprowadził Mateusza Oklejaka. W 45 min. nasi prowadzili już 32:25 i do końca spotkania kontrolowali wynik. Niepokoi duża strata bramek przed zbliżającym się arcyważnym dla układu tabeli meczem z Padwą Zamość, z którą Delta Radom i Pabiks walczy o dwa premiowane awansem miejsca do II ligi. W meczu wystąpili: Grzegorz Brański, Marcin Grzanka, Mateusz Oklejak – bramkarze, Marcin Trojanowski 8 bramek, Dariusz Wróbel 8, Sebastian Stawicki 7, Włodzimierz Stawicki 7, Ryszard Klimczak 5, Marcin Strzelec 4, Michał Kaflak 4, Łukasz Miller 1. Następny mecz 14 marca o godz. 18.30 z Padwą Zamość w hali Gimnazjum w Ksawerowie.