Podopieczne Mateusza Oklejaka pokonały prawie 600 kilometrów w obie strony. W zespole brakowało Magdaleny Borowiec, Zuzanny Kłębowskiej, Sandry Filipczak i Marty Szumskiej.

Nasze panie spotkały się pierwszy raz po 10 dniach kwarantanny, która była nałożona na zespół. Niestety, było to widać w pierwszej połowie, gdy rzuciliśmy tylko siedem bramek. Atak opierał się na doświadczonej Katarzynie Sobińskiej (trzy gole).

Po zmianie stron byliśmy bardziej równorzędnym rywalem dla łomżanek. Rozrzucała się Katarzyna Ostros, której sekundowała Julia Pisarek. W 53. minucie Dwójka prowadziła aż 31:17, na szczęście seria czterech goli Pabiksu nieco zmniejszyła te straty.

Z pięciu pojedynków nasze wygrały dwa, trzy mecze zakończyły się porażkami. Zdobyliśmy 140 bramek, straciliśmy 181.

Z dorobkiem sześciu punktów Pabiks Impact zajmuje 5. (przedostatnie) miejsce w tabeli. Jednak tyle samo punktów ma 3. w tabeli MKS Lublin.

Pabiks: Hoffman, Frontczak – Ostros 9, Sobińska 6, Pisarek 6, Płachecka 1, Idzikowska 1, Łakomicka 1, Nakielska, Miller, Działecka, Balicka, Stolarek.