IV Memoriał im. Marka Kozielskiego był pierwszym turniejem MHT Pabianice od początku marca. Wówczas wygrali w Starych Babicach.

Tym razem poszło nieco słabiej. Pabianiczanie zakończyli zawody na 9. miejscu. Zaczęli od porażki z APR Poznań 3:6, potem pokonali Pogoń Szczecin 5:4, a w kolejnych spotkaniach ulegli Budowlanym Nowa Sól 5:6 i gospodarzom z Gorzowa 4:6. W ostatnim spotkaniu zwyciężyli Heliosa Czempin 6:4.

- Posypali nam się bramkarze: Marcin Zajkiewicz i Tomasz Butryński, dlatego musieliśmy pożyczyć golkipera z Poznania. Ale nie to było przyczyną. Mieliśmy zbyt mało treningów i nie „czuliśmy” piłki – mówi Piotr Miller z MHT. – Brakowało nam graczy z Kielc: Wojciecha Hińczy i Krzysztofa Chraboty oraz naszych podstawowych graczy Tomasza Mielczarka, Jarosława Wiśniewskiego oraz Włodzimierza Stawickiego.

W połowie października nasi mistrzowie wystąpią w turnieju w Wieluniu.

- Na pewno będziemy do niego dużo lepiej przygotowani – zapewnia Miller.

MHT: bramkarz z Poznania – Maciej Drożdżowski, Piotr Miller, Przemysław Borsuk, Mariusz Bilewicz, Marcin Kotala, Jacek Kosmala, Ryszard Klimczak, Radosław Matyjasik, Tomasz Rutkowski.