Skład II ligi uszczuplił się o Słoneczny Stok Białystok. Ekipa ze stolicy Podlasia wycofała się z rozgrywek w geście protestu (?!), bowiem miasto Białystok obcięło dotację na klub o 35 procent. Jak widać, nie tylko nad Dobrzynką sport jest traktowany jak piąte koło u wozu...

Jesienią Anilana wygrała w Pabianicach 28:26 po zaciętym spotkaniu. Łodzianie zajmują 5. miejsce w tabeli, z dorobkiem 14 punktów (o pięć więcej niż Pabiks). Ich najskuteczniejszych graczy próżno szukać w czubie klasyfikacji najlepszych snajperów. W Anilanie najwięcej rzucają: Piotr Rutkowski (64 gole), Michał Wypych (58 bramek) i Kamil Witkowski (55 trafień).

Pabiks zajmuje 10. miejsce w tabeli, a najwięcej bramek dla pabianiczan rzucił Bartosz Gościłowicz (78 trafień). Podopieczni Włodzimierza Stawickiego w ostatnim meczu z AZS-em UW Warszawa zagrali bardzo dobrze, jednak łyżką dziegciu w beczce z miodem były cztery zmarnowane rzuty karne. Czy w starciu z Anilaną pabianiczanie zagrają skuteczniej i pokuszą się o sprawienie niespodzianki?