Piłkarze ręczni SPR Pabiks Pabianice wygrali przedostatni mecz w rozgrywkach III ligi z łódzkim ChKS-em 36:30 (20:19).

Najskuteczniejszym zawodnikiem na parkiecie w Ksawerowie był doświadczony Dariusz Wróbel - zdobywca 9 bramek.

Pierwszą połowę pabianiczanie zagrali słabo w defensywie, rzucając tylko jedną bramkę więcej niż łodzianie. Kolejna partia to poprawa gry w formacji obronnej i dobra gra podopiecznych trenera Włodzimierza Stawickiego w ataku. Wyróżniającym się zawodnikiem był grający na kole Łukasz Miller (5 bramek).

Bramki dla Pabiksu zdobywali: Wróbel 9, Stawicki W. 6, Strzelec 6, Miller 5, Trojanowski 4, Stawicki 1, Zajączkowski 1. Zagrali ponadto: Brański, Oklejak, Grzanka - Raszewski, Kaflak, Paruszewski.

- Pierwsza połowa była słaba w naszym wykonaniu, jednak w drugiej partii zagraliśmy w swoim stylu i wygraliśmy - mówi Włodzimierz Stawicki, trener Pabiksu.