życie pabianic
Życie Pabianic numer 16/2024

Szermierka

• Nadzieja w turnieju drużynowym

Aleksandra Socha nie zdobędzie medalu w turnieju indywidualnym szablistek na igrzyskach w Rio. Uległa Włoszce Laurze Gulotcie 10:15.

utworzono:

• Ola jak Emese Szasz?

W poniedziałek po południu pabianiczanka Aleksandra Socha przystąpi do olimpijskiego turnieju szablistek.

utworzono:

• Ukraiński koszmar Oli Sochy

Niewiele zabrakło Aleksandrze Sosze do zdobycia medalu na mistrzostwach Europy w Toruniu. Wraz z koleżankami z drużyny przegrały decydujący bój o brąz

utworzono:

• Julia będzie rezerwową

Trenerzy reprezentacji Polski w szermierce podali skład kadry na czerwcowe Mistrzostwa Europy w Toruniu

utworzono:

• Medal był na wyciągnięcie ręki

Julia Walczyk (Zjednoczeni) zajęła 6. miejsce podczas mistrzostw Polski seniorek we florecie, rozgrywanych w Warszawie

utworzono:

• Julia pokonała Austriaczkę

Julia Walczyk (Zjednoczeni) zajęła 55. miejsce podczas Pucharu Świata seniorek w niemieckim Tauberbischofschofeim

utworzono:

• Oby tak w Rio!

Wychowanka Zjednoczonych, Aleksandra Socha wraz z koleżankami z reprezentacji Polski wywalczyła 3. miejsce w szablowym pucharze świata w chińskim Foshan

utworzono:

• Julia z pucharem, a siostry się pobiły

Julia Walczyk (Zjednoczeni Pabianice) wygrała floretowe zawody pucharu Polski seniorek w Gdańsku. Weronika Czajka musiała walczyć z siostrą bliźniaczką, Justyną