życie pabianic
Życie Pabianic numer 13/2024

Szermierka

• Julia walczyła na Słowacji

Julia Walczyk (Zjednoczeni) zajęła 20. miejsce w Pucharze Świata Juniorów w Bratysławie.

utworzono:

• Szermierka: daleka pozycja Oli

Aleksandra Kielar (Zjednoczeni Pabianice) odpadła w drugiej rundzie floretowego Pucharu Polski juniorów młodszych

utworzono:

• Znakomity występ Julii!

17-letnia Julia Walczyk (Zjednoczeni) awansowała do finału turnieju Pucharu Polski seniorek, rozgrywanego w Gdańsku

utworzono:

• Szermierka: Ola 3. w Caracas

Polskie szablistki w składzie z pabianiczanką Aleksandrą Sochą zajęły 3. miejsce w zawodach drużynowych Pucharu Świata

utworzono:

• Kapral Socha ma złoto!

Wychowanka Zjednoczonych, Aleksandra Socha mistrzynią Światowych Igrzysk Wojskowych!

utworzono:

• Julia wspaniała!

Ledwie florecistki wróciły na planszę po wakacyjnej przerwie, a Julia Walczyk już sięga po pierwsze trofea. Wygrała zawody Pucharu Polski do lat 20 w Toruniu

utworzono:

• Otarła się o podium

Wychowanka Zjednoczonych Aleksandra Socha była blisko wywalczenia medalu w Mistrzostwach Świata rozgrywanych w Moskwie.

utworzono:

• Brytyjka lepsza od Julii

Zawodniczka Zjednoczonych, Julia Walczyk odpadła w 1/16 turnieju florecistek podczas Igrzysk Europejskich w Baku

utworzono:

• Mistrzyni sprawdziła Julię

Julia Walczyk (Zjednoczeni Pabianice) w zawodach Pucharu Świata w Szanghaju walczyła z najlepszą florecistką globu, Włoszką Elizą di Francescą