Wśród seniorek na pierwszym miejscu jest wychowanka Zjednoczonych, Julia Walczyk-Klimaszyk (KU AZS UAM Poznań). 25-letnia florecistka w ubiegłym roku nie tylko sięgnęła po kolejny tytuł mistrzyni Polski, ale także dwukrotnie awansowała do czołowej ósemki w zawodach Pucharu Świata. W obu przypadkach te zawody były rozgrywane w Belgradzie. Pani Julia dołożyła też dwa triumfy w zawodach Pucharu Polski.

Stanisław Jurga (Zjednoczeni) jest na 6. miejscu wśród najlepszych florecistów w Polsce w kategorii juniorów młodszych. Podopieczny Przemysława Pawłowskiego sięgał po srebrne medale w zawodach Pucharu Polski w Obornikach Śląskich i w Gdańsku, zdobywał też doświadczenie w zawodach Pucharu Europy.

Na 15. miejscu sklasyfikowany został Tomasz Bartoszek. Kolejny z wychowanków Przemysława Pawłowskiego kończył w czołowej „szesnastce” Ogólnopolską Olimpiadę Młodzieży oraz zawody Pucharu Polski w Obornikach Śląskich i w Gdańsku. Poza tym Tomasz startował też w mistrzostwach Polski juniorów oraz pokazał się na arenie międzynarodowej, w zawodach Pucharu Europy.