Na planszy znakomicie spisywali się zawodnicy Zjednoczonych: Stanisław Jurga i Tomasz Bartoszek.

Pierwszy z podopiecznych Przemysława Pawłowskiego pokonał Stanisława Wasiaka (Syrena Warszawa) 12:2 i Szymona Pyskło (Atena Gdańsk) 12:4. W boju o półfinał i medal uległ Jakubowi Fogtowi (Polonia Leszno) 4:12 i ostatecznie zajął 6. miejsce.

Tomasz Bartoszek wygrał 12:8 z Tymonem Kowalskim (MDK 5 Bydgoszcz), by w kolejnej walce ulec Bartoszowi Pyskło (Atena Gdańsk) 2:12. Tomek został sklasyfikowany na 16. miejscu.

Wychowanka Zjednoczonych, Julia Walczyk w indywidualnych mistrzostwach Polski seniorek była 8. Straty powetowała sobie w turnieju drużynowym, bowiem z koleżankami z KU AZS Poznań sięgnęły po złoto. Gratulacje!