życie pabianic
Życie Pabianic numer 17/2024

Tenis

• Pabianickie rakiety błyszczą

Tenisistki PKT Pabianice awansowały do drugiej rundy Mistrzostw Polski w tenisie ziemnym

utworzono:

• Gratulacje dla mistrzyń

Mistrzynie Polski w tenisie ziemnym - Katarzyna Kaleta i Edyta Cieplucha odebrały gratulacje z rąk posłanki Anity Błochowiak i przedstawicieli miasta

utworzono:

• Rakiety PKT mistrzyniami Polski

Katarzyna Kaleta i Edyta Cieplucha ze złotym medalem halowych mistrzostw Polski w tenisie ziemnym

utworzono:

• Kaleta w wyśmienitej formie

Katarzyna Kaleta, zawodniczka PKT, zdobyła dwa złote medale podczas odbywających się w Szczecinie halowych tenisowych mistrzostwach Polski do lat 18.

utworzono:

• Tenis: Justyna najlepsza

Zawodniczka PKTJustyna Pająk wygrała rozgrywany w Stalowej Woli turniej tenisowy kadetek. Siostry Siemianowskie zwyciężyły w deblu

utworzono:

• Tenis: pechowa druga runda

Zawodniczki PKT Pabianice odpadły z rozgrywanych w Pabianicach halowych mistrzostw Polski w tenisie ziemnym.

utworzono:

• Niegościnne młode rakiety PKT

W Pabianicach trwają halowe mistrzostwa Polski kadetów w tenisa ziemnego. Nasze zwodniczki awansowały do kolejnej rundy

utworzono:

• Tenis: wygrał Gała

Tenis: w grze pojedynczej do lat 40 po zaciętym pojedynku finałowym niespodziewanie wygrał Mariusz Gała. Pokonał 4:6, 7:6, 11:9 Roberta Śliwińskiego