Znakomitą dyspozycję potwierdził Bartosz Borowiec (PKT), który w kategorii piłki zielonej wygrał cztery mecze bez straty seta. 9-latek z Pabianic okazał się najlepszy wśród chłopców, wyprzedzając Jana Czeszkiewicza (Kielce) i Tymo Jakóbczyka (niestowarzyszony).

Dzień później Bartek odniósł komplet zwycięstw w Piotrkowie Trybunalskim, dzięki czemu umocnił się na pozycji lidera wojewódzkiej klasyfikacji 10-latków.

W turnieju dziewcząt Alicja Adamczewska (PKT) zajęła w kategorii zielonej 3. miejsce.

Tuż poza podium uplasowali się: Antoni Wójtowicz (kat. zielona) i Aleksandra Góralczyk (kat. czerwona).

Podium kategorii piłki czerwonej (do lat 8): 1. Jan Staniaszek 2. Natasza Żak 3. Igor Adamczewski.

Podium kategorii piłki pomarańczowej (do lat 9): 1. Ksawery Szczerbowski 2. Niya Prodanova 3. Borys Kalata.