PKT Pabianice wystawiło w turnieju chłopców pięciu zawodników. Łukasz Walczak przegrał 3:6, 1:6 z Marcinem Guzowskim (Warszawa), Aleksander Orlikowski po wygranej 6:2, 6:4 z Filipem Mrukiem (Poznań) uległ 1:6, 3:6 Guzowskiemu.

Jakub Lesman wygrał 6:0, 6:2 z Filippo Lovascio, ale potem uległ turniejowej „dwójce”, Wojciechowi Szczęsnemu (Warszawa) 0:6, 6:7.

Na Szczęsnym przygodę z turniejem zakończył w ćwierćfinale Szymon Kielan, który zwyciężył dwa pierwsze mecze z wyżej notowanym Tomaszem Frankowskim (Warszawa) 7:5, 6:3 i z Filipem Pieczonką (Gdańsk) 6:0, 7:5.

Najlepiej z pabianiczan spisał się rozstawiony z „jedynką” Patryk Niełacny, który w pierwszej rundzie miał wolny los, w drugiej rozgromił dwa razy po 6:0 Jana Bobińskiego (Kraków), a w ćwierćfinale po trzysetowym boju wygrał z Piotrem Wiśniewskim (Kielce) 6:3, 5:7, 6:0. W półfinale Patryk musiał grać także trzy sety z Maksymilianem Pawlickim (DeSki Warszawa), z którym wygrał 3:6, 6:4, 6:4. W finale Niełacny pomścił Lesmana i Kielana, wygrywając z Wojciechem Szczęsnym 6:4, 7:6 (4).

W turnieju deblistów, o dziwo, nie wystawiono żadnego duetu z Pabianic. Niełacny grał w parze z Mikołajem Praszkowskim (DeSki Warszawa) i dotarł do finału, bijąc do drodze rozstawionych z „jedynką” Pawlickiego i Szczęsnego 6:2, 7:5. W finale ulegli duetowi ze stolicy Tomasz Frankowski/Kamil Rządkowski 4:6, 6:7.

Jakub Lesman i Dawid Wiśniewski (Goplania Inowrocław) w półfinale ulegli Rządkowskiemui Frankowskiemu, którzy w ćwierćfinale pokonali innego pabianiczanina – Szymona Kielana, grającego w parze z Aleksandrem Borzychem (Korona Kielce).

W turnieju dziewcząt nie startowała żadna zawodniczka PKT. Turniej indywidualny zakończył się triumfem Klaudii Wybudowskiej (Zielona Góra), zaś w grze podwójnej najlepsza okazała się para Carolina Cerowska (Gdańsk)/Julia Wędrocha (Chorzów).