W WTK dobrze spiisali się zawodnicy Burzy Pawlikowice. W kategorii kadetek na miejscach 13.-16. uplasowały się młodziczki Alicja Olak i Martyna Wiszowata. Te same pozycje w kategorii kadetów zajęli młodzicy Bartłomiej Macużak i Damian Klimczak. Kamil Jarmakowski został sklasyfikowany na miejscach 9.-12. W kategorii juniorów "dzień konia" miał Patryk Gęszczak, którego po zaciętej walce zastopował finalista mistrzostw Polski, Patryk Chojnowski. Ostatecznie Gęszczak był 8. Na miejscach 9.-12. sklasyfikowano Łukasza Stanisłwawskiego.

W WTK kadetów wystartowali też zawodnicy PKTS Pabianice. W kategorii kadetek młodziczka Agata Sielczak uplasowała się na 9. pozycji. W kategorii kadetów Mateusz Kowalski zajął 13. miejsce.