W pierwszej rundzie pabianiczanka miała wolny los, w drugiej trafiła na Annę Mokrowską (Groclin Grodzisk Wielkopolski), którą ograła 6:3, 6:0. W III rundzie rywalką Siemianowskiej była rozstawiona z 11 Katarzyna Pyka (niestowarzyszona). Nasza Diana wygrała gładko 6:2, 6:1. W ćwierćfinale pabianiczanka zmierzyła się z turniejową "trójką" Aleksandrą Olszewską (Break Warszawa). W zaciętym pojedynku górą była Olszewska wygrywając 6:4, 7:5. W finale spotkały się koleżanki z klubu DeSki Warszawa: Paulina Lewandowska (nr 1) i Aleksandra Durzyńska (nr 2). Wygrała Lewandowska 3:6, 6:1, 10:1.

W deblu Siemianowska wraz z... Olszewską dotarły do finału po drodze eliminując: piotrkowianki Karolinę Owczarek i Michalinę Rataj 6:0, 6:2, Karolinę Długosz i Patrycję Maślankę (obie Śląsk Zabrze) 6:3, 6:1 oraz rozstawiony z nr 2 debel Roksana Łukasiak (SKT Szczecin) i Zofia Stanisz (KT Jelenia Góra) 6:4, 2:6, 10:6. W finale Siemianowska i Olszewska uległy najlepszym w turnieju Lewandowskiej i Durzyńskiej 5:7, 6:4, 7:10.
Wśród chłopców najlepszy okazał się rozstawiony z "jedynką" Mateusz Górski (SKT Sopot), który w finale ograł rewelację turnieju 9 w drugiej rundzie nie dał szans rozstawionemu z "2" Oskarowi Michałkowi z Fakro Nowy Sącz) Michała Dembka (Kozica Piotrków) 6:4, 6:3. W deblu chłopców triumfowali rozstawieni z nr 1 Górski i Paweł Kozica (Kozica Piotrków) wygrywając z deblem Warszawianki Philipem Gresk i Janem Zielińskim 6:1, 6:4.