W grupie 11-13 lat złoto zdobyli Franciszek Gross (52 kg) i Borys Miszczak (71 kg). Sensację sprawił zwłaszcza ten pierwszy, startując w wyższej kategorii wagowej. Zadecydowało o tym 700 gramów nadwagi. Franek nie przejął się zmianą kategorii i w efektowny sposób położył czterech przeciwników na plecy. O jednego rywala gorszy był Borys Miszczak, który zakończył zawody z trzema przedwcześnie skończonymi walkami.

Srebro: wywalczyli Oliwier Maksymowicz (62 kg) i Przemysław Szczech (68 kg), zaś brąz Gracjan Adamiec (35 kg), Łukasz Jarzębski (41 kg), Mateusz Jarzębski (48 kg) i Adrian Drzewiecki (71 kg).

W grupie 14-15 lat złoto wywalczył Jakub Makowski (51 kg), kładąc wszystkich przeciwników na plecy, zaś brąz Artur Pik (68 kg) i Kacper Trębacz (80 kg). Pik boleśnie przekonał się, że ryzyko czasem… nie popłaca. Przy prowadzeniu 6:2 chciał zakończyć walkę przed czasem, niestety, nadział się na kontrę rywala i… został położony na plecy. Niemniej, Pik jest kandydatem do startu w mistrzostwach Europy 15-latków, które w tym roku zostaną rozegrane w Krakowie.