W znakomitych nastrojach wrócili do Pabianic dwaj atleci. W finale kategorii 85 kg spotkali się Borys Miszczak i Olivier Maksymowicz (obaj PTC). W drodze do finału Miszczak poradził sobie z Wiktorem Ruszyńskim (Lidzbark Warmiński), Krystianem Rylem (Śląsk Wrocław), a w półfinale pokonał Jana Serbę (Granica Gdańsk), zaś Maksymowicz pokonał Jana Wiśniewskiego (Ajax Gdańsk) i Igora Kaczora (Olimpijczyk Radom).

W bratobójczym finale zwyciężył Borys Miszczak i to on jest mistrzem Polski młodzików. Olivier Maksymowicz musi się zadowolić tytułem wicemistrza kraju.

Niewiele brakowało, by w wadze 85 kg PTC miało brązowy medal. Adam Cichała uległ jednak wspomnianemu wyżej Serbie.

Z kolei w kategorii 75 kg starcie o brąz przegrał Hubert Szczech, który uległ Aleksowi Ruszczykowi (ZKS Miastko).

Miejsca poza pierwszą piątką zajęli: Julian Jagusiak, Franciszek Gross, Kamil Buldecki, Kacper Szczepański, Igor Czyżewski, Marcel Chrzęst i Franciszek Tokarczyk.

W klasyfikacji drużynowej „fioletowi” uplasowali się na 4. pozycji.