Wśród kadetów w finale kategorii 80 kg spotkało się dwóch „fioletowych” atletów. Miłosz Domagała przechytrzył Kacpra Trębacza i to on stanął na najwyższym stopniu podium.

W kategorii 71 kg Igor Saktura długo prowadził z mistrzem Polski, Rafałem Wójcikiem (Olimpijczyk Radom). Niestety, na 15 sekund przed końcem walki, przy prowadzeniu 5:45 wyszedł za matę i w ten sposób przegrał złoty medal.

Trzeci finał, Piotra Ludwiczaka (60 kg) to starcie bez historii. Nasz zapaśnik wysoko uległ Filipowi Łysoniowi (AKS Piotrków) 0:8. W tej samej kategorii Wiktor Powalski sięgnął po brąz.

Wśród juniorów medal zdobył Sebastian Szymczyk (72 kg). Walkę o finał przegrał na osiem sekund przed końcem, gdy prowadził 2:1…