Najlepiej z ekipy „fioletowych” spisał się Marcel Chrzęst (92 kg), który wygrał 5:0 z Krzysztofem Kulikiem (Granica Kętrzyn) i 5:0 z Aleksandrem Grabskim (ŁAZ Łódź). W półfinale pabianiczanin pokonał kolejnego zapaśnika z Łodzi, Piotra Grelę 3:1. W finale Marcel uległ Stanisławowi Tretterowi (Piątka Piaseczno) 0:4.

Tretterowie będą śnić się po nocach pabianickim zapaśnikom. W kategorii 71 kg o brąz walczył Borys Miszczak, niestety uległ Antoniemu Tretterowi (Piątka Piaseczno) i zajął 5. lokatę.

7. miejsce zajął Franciszek Tokarczyk (92 kg), 10. Był Kamil Buldecki (65 kg). Miejsca poza pierwszą dziesiątką zajęli: Julian Jagusiak (60 kg), Mateusz Godlewski (65 kg), Jakub Będą i Franciszek Gross (obaj 71 kg), Igor Czyżewski i Kacper Szczepański (obaj 80 kg).

W zawodach startowali też zawodnicy Nelsona: Igor Bartnik (45 kg), Milan Fuks (65 kg) oraz Tomasz Olejniczak (71 kg). Wszyscy zajęli miejsca poza pierwszą dziesiątką.