Trenerzy PTC wystawili 22 zawodników. 16 z nich wróciło do Pabianic z medalem. To sprawiło, że „fioletowi” triumfowali w klasyfikacji drużynowej.

Przejdźmy do konkretów. Mistrzami województwa zostali: Gracjan Adamiec (38 kg), Igor Czyżewski (68 kg), Adrian Drzewiecki (75 kg), Hubert Szczech (85 kg) i Marcel Chrzęst (100 kg).

Wicemistrzostwo zdobyli: Łukasz Jarzębski (52 kg), Tomasz Olejniczak (68 kg), Olivier Maksymowicz (85 kg).

Po brązowe medale sięgnęli: Robert Ejsmont (35 kg), Ryszard Ejsmont (44 kg), Julian Jagusiak (48 kg), Piotr Jarzębski (48 kg), Wiktor Szachniewicz (52 kg), Jakub Suszyński (52 kg), Jan Chmielecki (68 kg), Bartosz Gołaszewski (68 kg).

Najmłodsi zawodnicy PTC wystartowali w stylu wolnym. I tutaj też zdobyli medal – brąz wywalczył Kasjan Wlazłowicz (38 kg), zaś pojedynki o brązowy medal stoczyli Aleksander Jagusiak i Wiktor Wiąckiewicz. Niestety, obaj skończyli zawody poza podium.

Podczas zawodów wręczono statuetki dla najlepszych młodzików w 2020 roku. Z PTC tytuły najlepszych zdobyli: Gracjan Adamiec (38 kg), Mateusz Jarzębski (57 kg), Kacper Szczepański (62 kg) i Borys Miszczak (85 kg).