Startowali młodzicy, kadeci oraz juniorzy. Zawody obserwował mistrz olimpijski z Atlanty i trener kadry seniorów, Włodzimierz Zawadzki. Legenda polskich zapasów z pewnością była pod wrażeniem występu fioletowych atletów. Nasi wywalczyli 16 medali, a w klasyfikacji drużynowej zajęli 2. miejsce. Medale zdobywali:

Młodzicy: złoto – Piotr Jarzębski (48 kg), Adrian Drzewiecki (75 kg), Hubert Szczech (85 kg), Marcel Chrzęst (100 kg), srebro – Wiktor Szachniewicz (57 kg), Igor Czyżewski (75 kg), Olivier Maksymowicz (85 kg), brąz – Gracjan Adamiec (44 kg), Julian Jagusiak (52 kg), Tomasz Olejniczak (68 kg). Na 5. miejscu zawody zakończył Łukasz Jarzębski (52 kg).

Kadeci: srebro – Mateusz Jarzębski (65 kg), brąz – Kamil Buldecki (60 kg), Jakub Makowski (71 kg), Borys Miszczak (80 kg), Dominik Uljanowicz (92 kg). 5. miejsce zajął Kacper Szczepański (71 kg).

Juniorzy: srebro – Wiktor Powalski (67 kg).

- Był to pierwszy start po wakacyjnej przerwie. Jesteśmy zadowoleni z występu wszystkich zawodników – przyznają trenerzy.

Szkoleniowcy Przemysław Kłębowski (tel. 513 182 611) i Sebastian Grzelczyk (tel. 511 122 012) zapraszają na zajęcia chłopców z rocznika 2015 i starszych. Treningi odbywają się w sali PTC przy ulicy Gdańskiej 7.