Nad Dobrzynkę zjechali zawodnicy z czterech województw: łódzkiego, lubelskiego, świętokrzyskiego i podkarpackiego. W tak zacnym gronie równych sobie nie mieli gospodarze, czyli zawodnicy PTC, którzy wywalczyli aż 15 medali.

„Fioletowi” atleci między sobą rozstrzygali kategorię 57 kg: Franciszek Gross pokonał Mateusza Jarzębskiego. W wadze 85 kg też mieli walczyć ze sobą dwaj zawodnicy PTC. Adam Cichała doznał jednak kontuzji i złoto bez walki przypadło Borysowi Miszczakowi.

Trzeci finał z udziałem pabianiczanina miał miejsce w kategorii 75 kg. Hubert Szczech uległ jednak utytułowanemu Stanisławowi Fussemu – brązowemu medaliście mistrzostw Polski młodzików.

Brązowe medale wywalczyli: Gracjan Adamiec (38 kg), Piotr Jarzębski (44 kg), Łukasz Jarzębski (48 kg), Tomasz Olejniczak (57 kg), Kacper Szczepański (62 kg), Igor Czyżewski (68 kg), Olivier Maksymowicz (75 kg), Franciszek Tokarczyk (75 kg), Marcel Chrzęst (85 kg), Adrian Drzewiecki (85 kg).

Walczyli także: Julian Jagusiak, Szymon Zaremba, Ryszard Ejsmont, Kamil Buldecki i Bartosz Olbryś.