W turnieju startowało prawie 280 zawodników z całej Polski.

Najlepiej spisał się Sargis Petikyan (52 kg), który wygrał swoją kategorię wagową.

Do finału doszli: Mateusz Broniarczyk (38 kg) oraz Lucjan Popecki (75 kg), lecz zakończyli zawody ze srebrnymi medalami. Na najniższym stopniu podium stanęli: Kordian Świniarski i Kasjan Wlazłowicz (obaj 48 kg).

Walki o brąz przegrali Wojciech Jagieło i Aleksander Jagusiak (obaj 38 kg) oraz Adrian Osiczak (62 kg).

To tyle, jeśli chodzi o sukcesy młodzików.

Wśród dzieci brązowe medale wywalczyli Przemysław Osiczak (27 kg) i Norayr Harutunyan (47 kg).

Zacięte boje o brąz toczyli Albert Wiercioch (31 kg) i Norbert Osiczak (43 kg), lecz tym razem jeszcze nie udało im się stanąć na podium.

Sekcja Zapaśnicza PTC Pabianice zaprasza dzieci od 5 roku życia na treningi w sali przy ul. Gdańskiej 7. Informacje: tel. 511 122 012 lub 513 182 611.