Nasi zdominowali kategorię 85 kg. W finale spotkali się Borys Miszczak i Adam Cichała. Lepszy był Borys i to on wrócił do Pabianic ze złotem. Adam musiał zadowolić się srebrnym krążkiem.

Do finału dotarł też Hubert Szczech (75 kg), ale tam musiał uznać wyższość Stanisława Fussego (AKS Piotrków).

Brąz wywalczyli: Gracjan Adamiec (38 kg), Igor Czyżewski (68 kg), Olivier Maksymowicz (75 kg) i Adrian Drzewiecki (85 kg). Walki o brąz przegrali Mateusz Jarzębski, Franciszek Gross (obaj 57 kg) oraz Franciszek Tokarczyk (75 kg), którzy skończyli zawody na 5. miejscu.

Miejsca poza pierwszą piątką zajęli Piotr Jarzębski, Łukasz Jarzębski, Szymon Zaremba, Kamil Buldecki, Kacper Szczepański i Tomasz Olejniczak, którzy dołożyli cenne punkty do klasyfikacji klubowej.