Hubert Szczech (85 kg) w drodze do finału wygrał dwie walki. W decydującej walce przez przewagę techniczną pokonał Michała Gracza (Unia Swarzędz).

W ślady Huberta poszedł najcięższy wojownik PTC, Marcel Chrzęst (100 kg). W drodze do finału trzykrotnie zwyciężył, a w pojedynku o złoto przez przewagę techniczną wygrał z Dominikiem Skowronem (Bieżanowianka Kraków).

Srebrnym medalem musi zadowolić się Olivier Maksymowicz (75 kg), który po zaciętej walce w finale uległ 3:5 zawodnikowi gospodarzy Mateuszowi Wierzbińskiemu (Unia Swarzędz).

Także z zawodnikiem ze Swarzędza bój o brąz przegrał (0:4) Igor Czyżewski (68 kg).

Poza podium zawody skończyli: Gracjan Adamiec (44 kg), Piotr Jarzębski (48 kg), Łukasz Jarzębski, Julian Jagusiak (obaj 52 kg), Wiktor Szachniewicz (57 kg).

Bez medalu wrócili także zawodnicy Nelsona: Szymon Zaremba (57 kg) i Tomasz Olejniczak (62 kg).